Otázky a odpovědi

 

Podle jakých parametrů vybrat vhodnou UV lampu?

Prvně sledovaný parametr při výběru, by měl být průtok UV lampy. Tento parametr naleznete vždy u každého produktu. Dodržením a nepřekročením maximálního průtoku zajistíte 100% účinnost dezinfekce vody. Dimenze připojení u základních modelů je 3/4" a je plnně dostačující pro běžný rodinný dům.


Rozborem vody jsem zjistil mikrobiologickou závadnost vody. Na doporučení laboratoře jsem nechal provést odborné vyčištění a dezinfekci studny. Nový rozbor vody přesto ukazuje nevyhovující výsledky ( koliformní bakterie a Escherichia coli). Pomůže na můj problém UV dezinfekce?

UV dezinfekce působí nepřetržitě, ne pouze v době dezinfekce chemií. S největší pravděbodobností máte kontaminovaný již pramen a dezinfekce vody musí tedy být kontinuální, což UV dezinfekce splňuje. Výhody UV dezinfekce nejsou jen v jejím nepřetržitém provozu, ale i v účinnosti na chlorem odolné bakterie.


Již mám vybraný model UV dezinfekce, jakým způsobem mohu objednat a domluvit odbornou montáž?

Každý nákup s Vámi rádi zkonzultujeme a probereme veškeré náležitosti, ať osobně, či telefonicky. Neváhejte se na nás obrátit.


Opravdu nabízíte na reaktor UV lampy záruku 7 let?

Ano, opravdu na každý reaktor UV dezinfekce Sterilight nabízíme záruku 7 let.


Jakou mám jistotu, že bude UV dezinfekce vody účinná?

Po každé realizaci provedeme zdarma odběr vzorku a jeho zpracování v akreditované laboratoři, jako důkaz 100% účinnosti UV dezinfekce vody Sterilight.


Je možné si UV dezinfekci prohlédnout u vás na provozovně?

Ano, je to možné. Navštívit nás můžete kdykoliv během otvírací doby. Vše Vám rádi předvedeme a vysvětlíme.


Provádíte servis a údržbu UV lampy zakoupenou u jiného prodejce?

Ano, provádíme veškeré služby spojené s UV dezinfekcí vody, servis i prodej náhradních-výměnných dílů.

otazka

 

Kontaktní formulář