Proč si vybrat Sterilight

Upozorňujeme zákazníky, že se na českém trhu objevují napodobeniny UV sterilizátorů nesoucí označení Sterilight. Rozpoznat padělek od originálu může být pro laika velmi obtížné. Rozdíl naleznete především v použitých materiálech a nekvalitním zpracování. Použití neschváleného výrobku může být životně nebezpečné. Nenakupujte UV sterilizátory od neověřených prodejců nebo za podezřele nízké ceny.


uv_pv_series

Tělo reaktoru je vyrobeno z velmi kvalitní leštěné nerezavějící oceli 304 S.S. Sváry jsou velmi precizně zprácovány bez sebemenších odchylek a nedostatků. Leštěné vnitřní plochy reaktoru zajišťují maximální rozptyl a odrazivost UV záření, což je velmi důležité pro maximální účinnost dezinfekce.


 Sterilight-QS-320-quartz-sleeve-for-SC-320

Kvalitní křemenná trubice je velmi důležitý prvek při UV dezinfekci vody. Použití nekvalitní trubice z obyčejného skla, bude mít za následek tvoření nežádoucích dusitanů a formaci formaldehydů. Křemenná trubice spolehlivě blokuje vlnové délky pod 220 nm, neboť zde je právě maximum citlivosti pro dusičnany. Dále si je třeba uvědomit, že trubice je brána jako obal UV výbojky a jejím narušením riskujete elektrický zkrat a vytopení domu. Vždy používejte originální příslušenství Sterilight.


 706601_big

Spojení vodoinstalace a elektrického zařízení vždy vyžaduje maximální ochranu a krytí. Uzavřený obvod napájení UV systému zabrání škodám na elektroinstalaci při náhodném vniknutí vody do zařízení. Napájení BA-ICE Sterilight vám vizuálně a akusticky zobrazuje zbývající životnost UV výbojky, popřípadě chybová hlášení.


 r-can-sterilight-s8q-pa-2-germicidal-uv-c-bulb-water-purifier-lamp-4

UV výbojky Sterilight zaručují maximální účinnost po celou dobu své životnosti (9000h.). Konektor Uv výbojky je koncipován tak, aby nemohlo dojít ke špatnému zapojení jednotlivých pinů ke zdroji. Ke každé originální UV výbojce Sterilight je dodáváno náhradní těsnění.


 Sterilight-410867-perspective-250

Gumové těsnění nasazené na křemenné trubici je vystavené nejen tlaku, ale i kolisající se teplotě, způsobené zářením UV výbojky. Aby nedošlo k poškození, doporučujeme těsnění měnit při každé vyměně UV výbojky, jejíž je součástí.


 

kotva

Kvalitní celohliníkové kotvy zajistí bezpečné uchycení UV sterilizátoru a zároveň dovolují jednoduchou demontáž těla sterilizátoru.


 

Výstřižek123_2