Sterilight Silver S8Q

 UV dezinfekce Silver S8Q

Dezinfekční systém určený pro velké rodinné domy, firmy a menší průmyslové aplikace.

s8q

 

Výkon lampy 37W
Celkový příkon 46 W
El. připojení 100-240V / 50-60Hz
Připojení 3/4" - D25 vnější
Průtok 2,3 - 4,5 m3/h
Rozměr reaktoru 900 x 100 mm
Rozměr napájení 180 x 75 mm
Hmotnost 5,0 kg
Reaktor-materiál 304 S.S.
Provozní teplota 0 - 40 °C 
Maximální tlak 8,6 bar
Montážní poloha vertikálně, horizontálně

 

 


 

Kvalita vody, především studniční je velmi proměnná a nestálá. UV dezinfekce nemusí sloužit jen tam, kde je již voda kontaminována, ale především jako prevence před mikrobiologickým znečištěním. Zdroj vody může být kontaminován škodlivými bakteriemi z průsaků jímek, septiků, trativodů a kompostů nebo špatně zabezpečenou a vyspádovanou studnou. Mikrobiologicky závadná voda by neměla být používána ani jako užitková.

Systém UV dezinfekce vody Sterilight je spolehlivé a úsporné řešení, které nemění chemické složení vody a nesnižuje její kvalitu. UV technologie je fyzikální úprava, bez použití chemických dezinfekčních prostředků. UV sterilizátory jsou navrženy a testovány pro zajištění mikrobiologicky nezávadné vody.

UV dezinfekce Sterilight Vám zajistí spolehlivou ochranu před  koliformními bakteriemi, Escherichia coli, enterokoky a různými druhy virů a cyst prvoků, odolných vůči chloraci (Cryptosporidium a Giardia).

Dezinfekční systém Sterilight Silver a jeho příslušenství je testováno pro spolehlivý provoz a konzistentní výkon ultrafialového záření po celou dobu životnosti UV výbojky. Tělo reaktoru je vyrobeno z kvalitní nerezové leštěné oceli, čímž je eliminováno degradování záření. Napájení ICE Silver vizuálně zobrazuje zbývající životnost výbojky a vždy Vás včas upozorní na nutnost výměny. Uzavřený obvod napájení zabrání poškození vlivem náhodného vniknutí vody.

Výstřižek123_2